Ma kora este megkezdődik a küzdelem a női kosárlabda bajnokság 7. helyéért

A napokban Budapesten rendezték a 7. Spirit Open nemzetközi taekwon-do versenyt, ahol 10 ország 40 klubja vett részt.

Budapesten rendezték az 5. Cheer MEFOB versenyt, ahol Show-Cheer- Team kategóriában a pécsiek első helyen végeztek, ezzel bajnoki címet nyertek.

A múlt pénteki, Cegléd elleni vereség után lemondott posztjáról a spanyol Gabriel Carrasco, a klub vezetése pedig ezt elfogadta.

Idegenben lép ma pályára a PVSK Veolia.

A női kosárlabda bajnokságban az 5.-8. helyért vívott két győzelemig tartó küzdelmet a PINKK és a DVTK.

Megvan az időpont: a Magyar Kézilabda Szövetség tájékoztatása szerint hétfőn eldőlt, hogy mikor rendezik a férfi kézilabda Ligakupa döntőjét, ahol a Sport36 Komló a Dabassal csap össze 2 meccsen a végső győzelemért

A Magyar Olimpiai Bajnokok Klubja hétfőn tagjává fogadta a februári, phjongcsangi olimpián aranyérmet szerző rövidpályás férfi gyorskorcsolyaváltó tagjait: Liu Shaolin Sándort, Liu Shaoangot, Burján Csabát és Knoch Viktort

A ZTE együttesét fogadta a PVSK Veolia vasárnap este, a férfi kosárlabda bajnokság középházában, a középszakaszban

Döntőbe jutott a Ligakupában a Sport36 Komló.

A női kosárlabda bajnokság rájátszásában a PINKk Pécsi 424 a Diósgyőr ellen küzd.

A hétvégén a PVSK Veolia a Zalaegerszeg együttesét fogadja, a férfi kosárlabda bajnokság középszakaszában.

Szekszárdon, a 23. Széki Kupán versenyeztek az MTE Karate Szakosztályának versenyzői.

Liga Kupa meccsre készül a komlói kézilabda csapat.