Vereséggel kezdett a magyar férfi tollaslabda-válogatott a kazanyi Európa-bajnokság keddi nyitónapján.

A Phjongcsangi téli olimpián péntekre halasztották a női műlesiklás versenyét a szervezők.

Bajnoki meccsen fogadta a PEAC Pécs a PINKK Pécsi 424-et a női kosárlabda bajnokság hétvégi fordulójában.

A magyar férfi kézilabda válogatott szerda este 33-27-re kikapott Csehország csapatától a horvátoszági Európa-bajnokság csoportkörének harmadik mérkőzésén.

Mindkét magyar váltó érmet nyert a drezdai Arenában rendezett rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon

A női kosárlabda csapat a hétvégén az MTK vendége volt, a fővárosi mérkőzésen végig a pécsiek domináltak.

Meghosszabbította szerződését a Sport36-Komló kézilabda csapatával Gebhardt Ádám.

Pécs is köztük van. A Honvédelmi Minisztérium korábbi tájékoztatása szerint a sportközpontok létrehozásának az a fő célja, hogy a lakosságot széles körűen bevonják a honvédelmi nevelés programjába.

A csapat azonban nem henyél: elkészült a téli edzések programja, és azt is lehet már tudni, hogy a bajnokság folytatásáig 8 edzőmeccset játszik majd az együttes.

Az NB I-es női kosárlabda csapat első alkalommal lép pályára korábbi csapatkapitánya, Raksányi Krisztina nélkül, aki távozott az együttestől.

A magyar válogatott is ott lesz, és a keretbe válogatott sportolók között pécsi is akad: Knoch Viktor is ott lesz a magyar csapatban.

Az élvonalbeli férfi kosárlabda-csapat bajnoki meccset játszik, melynek tétje a Magyar Kupa nyolcas döntőjében való szereplés is.

Cristiano Ronaldo végzett az élen az európai hírügynökségek 2017 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán.