Jól kezdődött a sorozat

A magyar női kézilabda-válogatott 25 góllal legyőzte Koszovó csapatát az Európa-bajnoki selejtezők első fordulójában szerdán az Elek Gyula Arénában.

Jól kezdődött a sorozat: a magyar női kézilabda-válogatott 25 góllal legyőzte Koszovó csapatát az Európa-bajnoki selejtezők első fordulójában szerdán az Elek Gyula Arénában. A meccs eredménye 37-12 lett, a két legeredményesebb játékos Bódi Bernadett és Görbicz Anita voltak, 6-6 góllal. A magyar együttes vasárnap Minszkben a fehéroroszok vendégeként folytatja szereplését a kvalifikációs sorozatban. A selejtezőcsoport negyedik tagja a világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes Hollandia. A négyes első két helyezettje, valamint a hét csoport legjobb harmadikja jut ki az olimpiai kvalifikációs kontinenstornára, amelynek jövő decemberben Franciaország ad otthont.